MASZYNY W NASZYM KLUBIE

SIŁOWNIA

BRAMA

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW

Maszyna Smitha

Przywodziciele Life Fitness

Nowoczesne urządzenie przeznaczone do intensywnych ćwiczeń mięśni ud. Nowoczesna, niezwykle wytrzymała konstrukcja sprzętu zapewnia efektywny i bezpieczny trening.

Bieżnia Life Fitness

Bieżnia firmy Life Fitness posiada oprogramowanie, dzięki któremu można ustawić rodzaje treningu dostosowane do wieku oraz potrzeb. Począwszy od treningów wytrzymałościowych po spalanie tkanki tłuszczowej. Na bieżąco możesz kontrolować prace swojego serca, ilość spalonych kalorii. Maszyna posiada dotykowy panel sterowania i jest wyposażona w TV i radio.

Rowery Spinner

Stepper LifeFitness

Nautilus XPLoad Incline Chest Press

Elliptical Cross-Trainer Life Fitness

Cross-Trainer firmy Life Fitness to doskonałe urządzenie do ogólnorozwojowego treningu. Ćwiczenia na crosstrainerze angażują około 90% mięśni ludzkiego ciała, jednocześnie nie obciążając nadmiernie stawów. Efektem regularnego treningu jest wzrost ogólnej kondycji, siły fizycznej i wytrzymałości organizmu. Urządzenie pomaga także w redukcji tkanki tłuszczowej, a ponadto usprawnia pracę układu oddechowego i układu krążenia. 

Nowoczesny komputer i szeroki zakres regulacji obciążenia umożliwiają indywidualne zdefiniowanie oraz stałą kontrolę treningu. Cross-Trainer jest wyposażony w TV.

Life Fitness Ab Crunch

LEG PRESS LIFE FITNESS

ROWER POZIOMY LIFE FITNESS

Siodełko z możliwością bezstopniowego dopasowania oraz wysokie, komfortowe oparcie chronią plecy oraz kręgosłup zapobiegając ich nieprawidłowemu obciążaniu. rower wyposażony w TV.

CHEST PRESS LIFE FITNESS

ROWER PIONOWY LIFE FITNESS

Jazda na rowerze treningowym to najpopularniejszy sposób na indywidualny trening. Ćwiczenie na rowerze poprawia wydolność serca i płuc oraz obniża ciśnienie krwi, tętno spoczynkowe i obciążeniowe. Na rowerze może ćwiczyć każdy, niezależnie od wieku, również osoby, które mają problemy ze stawami i utrzymaniem równowagi. Zaletą rowerów treningowych jest również szeroki zakres zastosowania - od rehabilitacji po treningi cardio. Trening na rowerze umozliwa szybkie spalanie kalorii, pracę nad kondycją oraz wzmacnianiem mięsni, w bezpiecznej siedzącej pozycji.

LEG CURL LIFE FITNESS

LEG EXTENSION LIFE FITNESS

SEATED ROW LIFE FITNESS

SALA FITNESS

BICEPS CURL LIFE FITNESS

Niezwykłe urządzenie, które pozwoli Ci na zbudowanie niesamowitych mięśni ramion, a wszystko dzięki nietypowej dla tego typu urządzeń konstrukcji opartej o założenia biomechaniki.